referat-ok.com.ua

Для тих хто прагне знань!

Етичні обмеження у взаємодії в системі «бізнес-тренер–клієнт»

З метою підтримки свого професійного рівня тренери потребують високих стандартах етики та поведінки. Це дозволяє визначити необхідний рівень професійного розвитку, при розробці програми тренінгу, проведенні та взаємодії з учасниками.

Удосконалюючи навички людей, примножуючи їх знання та надаючи позитивний вплив на їхнє ставлення до роботи, тренери щодня вносять вклад в посилення відчуття впевненості працівника і ефективності діяльності колективу.

Професійні тренери відносяться до своїх власних думок і переконань, так само як і до думок і переконань учасників тренінгу, з тактом і повагою.

Вони знають, що кожна людина має своє власне уявлення про істину і дійсності. Якщо буде поставлено питання, жоден слухач не зможе поскаржитися на неповагу з боку тренера

Професійні тренери організовують і проводять вправи з метою досягнення учасниками позитивних результатів.

Будь-яка невдача або помилка учасника повинна використовуватися тренером в якості зворотного зв’язку для розвитку самого учасника. Тому в ході виконання програми учасники не повинні відчути себе введеними в оману, ображеними або приходити в замішання.

Професійні тренери щиро вірять, що їх роль полягає в тому, щоб допомагати і сприяти, а не контролювати і домінувати.

У зв’язку з цим вони відкрито заявляють про свою позицію учасникам принаймні один раз протягом тренінгу.

Професійні тренери ніколи не використовують програму в якості платформи для висловлювання особистих точок зору або думок, що не відносяться до завдань програми.